Aplikace Samsung Health v novém kabátu: Více se zaměřuje na vaše zdraví

Nedávno jsme se dočkali velké aktualizace Google Fit. Konkurence na sebe dlouho nenechala čekat, společnost Samsung vydala také velké novinky do své fitness aplikace Health. Vylepšil se design a přidaly se nové funkce, které vám mají pomoc s monitorovaní vašeho zdraví pomocí telefonu a chytrých hodinek.

Samsung Health v novém: Zaměřuje se více na vaše zdraví

Vylepšení v aplikace Samsung Health přichází ve všech možných oblastech. Jsou tvořené tak, aby se funkce Health více přizpůsobovaly individuálním potřebám každého uživatele. Komunitní prvky se samozřejmě neodstranily, stále můžete přátelům posílat fotky, sbírat achievementy a sdílet úspěchy. Nadšenci se také můžou připojit k měsíční výzvě.

Samsung Health aktualizace fitness zdravi

V sekci “Discover” se nachází nové položky, které souvisejí se zdravějším životem. Ať už to jsou speciální články, fitness program apod. Aplikace vám bude navrhovat, co máte dělat, podle vašich preferencí a taky vaši aktivity. Nově se objevila záložka produkty, kde se dají najít dodatečné produkty určené k přesnějšímu měření, ať už to jsou klasické chytré náramky, chytré hodinky, ale také třeba glukometry.

V neposlední řadě se dostalo také na Bixby asisstenta, respektive Bixby Vision, což je funkce, která umožní skenování potravin pomocí fotoaparátu. Asistent se pak bude snažit získat kalorické hodnoty. Aktualizace je nejprve určena pro mobilní aplikaci. která je na Androidu i iOS. Objeví se ale také v chytrých hodinkách s Tizen.

 

Zdroj: phonearena.com, svetandroida.cz

X
1227 logo
Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.