Auta se stále kradou a ne málo

Podle dosavadních statistik se v noci každou hodinu ukradne jedno auto. To je děsivé, že? Této statistice příliš nepomáhají ani zlepšující se bezpečnostní systémy výrobců aut.

Co tedy dělat? Jednou možností je nepořizovat si auto, druhou (a lepší) možností je vybavit si vůz takovým systémem, se kterým si zloději neporadí. A to není hudba budoucnosti. 

Nic jim není svaté

Zloději se nezastaví před ničím, zámky odemknou, zbaví se páky blokující volant, překonají elektronické zabezpečení, odpojí alarm. Pokud chcete své auto spolehlivě ochránit, musíte být o krok před nimi – díky systému, inspirovanému samotnými zloději.

Zažili jste ten pocit bezmoci a zmaru, když vám ukradli auto? Vaše chlouba a pýcha, o kterou jste pečovali a starali se, je pryč a to navždy. Váš vůz skončí rozřezaný na díly, nebo se ho někdo pokusí znovu uvést do provozu pod jinými čísly.

Děsivá, ale pravdivá čísla

Každý rok je v České Republice ukradeno několik tisíc vozidel. Podle statistik roku 2015 to bylo více než 6 tisíc aut. Zloději jsou stále vynalézavější a umí překonat i ty nejmodernější bezpečnostní systémy, zkouší také použít duplikáty klíčů, čtečky kódů, mění řídící jednotky vozu nebo přímo spínací skříňky.

Nechte si pomoc od samotných zlodějů

Proti všem těmto rizikům vás spolehlivě ochrání zabezpečení vozů VAM Systém, unikátní metoda dokonalého zabezpečení, vyvinutá a vyráběná zlatýma československýma rukama. Pan Štefan Vámoš ze Slovenska zasvětil svůj život boji proti zlodějům aut, svůj systém nepřekonatelného zabezpečení aut vyvíjí přes dvacet let. Čerpal ze zlodějských taktik a výsledkem jeho pečlivé práce je nepřekonatelný systém, který nedává zlodějům žádnou šanci.

Jak VAM systém funguje?  

Při své aktivaci zablokuje převodovku, řazení i spínací skříňku, k nastartování auta nedojde ani za pomoci originálního klíče. Funguje také jako autoalarm, je založený na elektro-mechanickém principu, zatím co jiné systémy pouze na mechanickém nebo elektronickém.

VAM Systém je možné rozšířit o funkce ochrany proti naložení, tahání, tlačení, zdvihání, naklánění vozidla, krádeži kol, ochrany interiéru vozidla, zavazadlového prostoru a motorové části.

NIKDO nikdy neukradl auto vybavené VAM systémem

Žádný jiný systém zabezpečení auta proti krádeži se nemůže pochlubit stoprocentní účinností. VAM Systém v současnosti využívá přes šest tisíc vozidel, u více než pěti set vozů došlo k pokusu o krádež a žádný nebyl úspěšný. Je možné jej použít u jakéhokoliv typu vozidla, jeho instalace probíhá vždy na jiných částech vozu pro maximální bezpečí – vaše Škoda Octavia či Audi A6 se zabezpečením VAM Systém je tak vždy naprostý unikát, se kterými se zloději nikdy nesetkali. Nečerpá žádnou energii z autobaterie, takže se nemusíte bát nechat svůj vůz zaparkovaný na delší dobu.

Investice, která se vyplatí

Na rozdíl od jiných zabezpečovacích systémů, u VAM Systému neplatíte žádné měsíční poplatky, uhradíte pouze instalaci a užíváte si dokonalé bezpečí. Velkou výhodou je také akceptování pojišťovnami, které vám zlevní pojistku. Pokud chcete svému vozidlu zajistit stoprocentní bezpečí, vyberte si ověřenou metodu, kterou žádný zloděj nikdy nepřekonal.

Zjistěte o nepřekonatelném zabezpečení vozů více, přímo na stránce www.vamsystem.cz.

Zdroj: autoweb.cz

 

X
1227 logo
Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.