Chcete prodat své auto? A víte, jak ho máte správně vyfotit?

Prodat auto v dnešní době je vážně umění. Aby zaujalo nejen kupujícího, ale například i výkupčího v bazaru, je potřeba ho dobře nafotit. Přinášíme několik rad, které by vám mohly pomoci.

NEJPODSTATNĚJŠÍ JE PŘÍPRAVA

Myslíte si, že přijdete k autu a můžete začít? Omyl. Nejdřív je potřeba se o něj postarat. Péči potřebuje jak exteriér, tak interiér. Vezměte ho do lepší ruční myčky, abyste zbytečně nepoškrábali lak a dejte si na čistotě záležet. Chcete přeci, aby se prodalo co nejdříve. Nezapomeňte lak řádně osušit, mokré mapy po umytí nejsou totiž nic hezkého a na fotkách mohou působit škaradě.

Po přípravě auta, připravte sebe. V praxi to znamená, že na focení nepotřebujete být profesionální fotograf. Postačí vám mobilní telefon, u kterého nezapomeňte řádně vyčistit čočku fotoaparátu. Vyberte si místo, kde je klid a kde máte dostatečný prostor jak pro manévrovatelnost auta, tak pro svůj pohyb. Měli byste se zaměřit hlavně na pozadí, které by mělo být v kontrastu (modré auto fotit u moře není moudré) a zároveň vybírat lokalitu takovou, aby se hodila k autu. Fotit sportovní auto v lese nebo naopak off-road na sídlišti není úplně vhodné.

X
1227 logo
Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.