Konkurenční boj nutí pojišťovny nabízet něco navíc

Bez povinného ručení se nevyplácí vůbec vyjet do provozu, který panuje na našich silnicích. Výhodou je, že si pojišťovny na trhu navzájem konkurují, a tak se snaží svým klientům nabízet často exkluzivní služby nad rámec klasického povinného ručení. Může se jednat o asistenční služby s rozšířenějším krytím, různé slevy, nebo přiznání dopředných bezeškodních bonusů atd.

Allianz sází na férovou cenu spojenou s najetými kilometry

Stačí dodat fotografii se stavem Vašeho tachometru, podle které se stanoví cena pojištění. Následně 3 měsíce před výročím Vašeho pojištění opět doložíte aktuální foto tachometru a necháte si zohlednit přeplatek nebo nedoplatek z předchozího období. Tato metoda se vyplatí těm, kdo jezdí méně. A to jednoduše proto, že Allianz sází na předpoklad, že kdo méně jezdí, méně bourá. Čím nižší počet najetých kilometrů doložíte, tím nižší bude i Vaše pojistné. V reálu je sleva taková, že pokud za rok najedete méně než 5000 km, můžete počítat se slevou ve výši 40 %. Do 7000 najetých km bude sleva 30 % atd. A to už se vyplatí.

Vsaďte na výhodnější asistenci, kterou skutečně využijete Oproti tomu například Axa k povinnému ručení navíc nabízí asistenční služby, kterých můžete skutečně využít. Pokud Vám po cestě dojde benzín, asistenční služba ho doveze, jestliže si zabouchnete klíče, opět máte pomoc na dosah ruky. Vaše pneumatika bude mít nečekaný defekt, vymění ji. Tyto a další služby jsou součástí povinného ručení. A nejsou to jen reklamní taháky, které jen těžko využijete. V reálu se jedná o docela běžné situace, které dokáží potrápit.

Pojišťovny nabízí ke svému povinnému ručení různé typy výhod. Záleží třeba na tom, jaké vozidlo pojišťujete, jaký máte bezeškodní průběh, zda si sjednáte i havarijní pojištění. V návaznosti na těchto parametrech můžete získat další úspory na pojistném a bonusy.

Najděte si tu nejvýhodnější nabídku na jednom místě

Pokud si nejste jisti, který pojistitel je pro Vás ten nejlepší, pak je ideálním řešením porovnat si jejich nabídky na jednom místě. Tak abyste viděli konkrétní čísla seřazená pěkně přehledně za sebou. Přesně k tomu slouží www.povinneruceni.top. Na této adrese zadáte do online formuláře nezbytné údaje o Vás a Vašem vozidle a v řádu několika málo minut máte k dispozici desítky nabídek povinného ručení.

Přehledná online kalkulačka Vám zobrazuje jednotlivé nabídky od více než 12 největších pojistitelů.

V nabídce se dozvíte:

• konkrétního pojistitele

• konečné roční pojistné

• co vše je pojistnou smlouvou kryto

• jaká je případná výše vaší spoluúčasti

• další výhody a bonusy, které máte v rámci pojištění za jednu cenu.

Nabídky jsou samozřejmě zcela nezávazné a je jen na Vás, zda se pro některou z nich rozhodnete. Všechny údaje, které budete potřebovat, najdete jednoduše ve vašem technickém průkazu.

Zrekapitulujme si, jak je to jednoduché

• zadejte si adresu www.povinneruceni.top

• mějte k ruce technický průkaz vašeho vozu

• využijte kalkulačku k porovnání nabídek pojištění

• zadejte údaje o vás a vašem vozidle

• v klidu si porovnejte nabídky povinného ručení

• rozhodněte se pro tu nejvýhodnější

• sjednejte si povinné ručení

• ušetřete váš čas, peníze a získejte výhody

Kromě nabídek se dozvíte také mnoho zajímavostí. Například jaké parametry jsou stěžejní pro výpočet ceny povinného ručení. Které pojišťovny při počítání pojistného zohledňují třeba výkon motoru, jakou roli hraje počet vašich bezeškodních bonusů atd. Všechny tyto informace mohou být dalším vodítkem pro to, abyste se správně rozhodli, u koho se pojistíte.

Jděte tou nejjednodušší cestou

Ta Vás pomocí několika málo kroků provede k Vašemu nejlepšímu rozhodnutí. Porovnání nabídek online je spolehlivou metodou, jak se jednoduše zorientovat v jinak často nepřehledné konkurenci

Zdroj: autoweb.cz

X
1227 logo
Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.