Noční můry z krádeže auta? Od dnes můžete spát klidně

Koupili jste si nové či ojeté auto. Máte za sebou dlouho měsíční hledání, zvažování všech dostupných nabídek, abyste zvolili pro vás vyhovující velikost auta, výbavu i typ motoru v jednom. Nyní, když už jste jeho vlastníkem, byste o něj jen velmi neradi přišli.

Jak tedy zajistit, aby vaše auto nezměnilo nedobrovolně majitele?

Možná si řeknete, že však zabezpečení auta máte. Ano, auto od výrobce může být zajištěno. Tak si připlatíte pojistku proti krádeži. Pokud vám však auto ukradnou – a to musí ješte pojišťovna pojistnou událost uznat, dostanete zpět jen zůstatkovou cenu vozidla, za kterou si auto stejného radu a v předchozí výbavě koupíte jen těžko. A i na to si obvykle počkáte okolo půl roku.

Co s tím? Nabízíme vám řrešení – zabezpečení vašeho vozidlaunikátním elektromechanickým zabezpečovacím systémem VAM. To, že je toto zabezpečení založené na elektronickém, ale i mechanickém principe, zaručuje ochranu vašeho vozidla před každým možným způsobem krádeže.

Zloději pak nepochodí ani s:

  • použitím rušiček GPS/GSM/GPRS signálu,

  • použitím čtečky kódů či dálkových ovládaní,

  • použitím duplikátu klíče,

  • výměnou spínací skříňky,

  • výměnou řídící jednotky motoru či palubní desky.

Jak říká Richard Vámoš, majitel společnosti VAM systém, specializující se na zabezpečení vozidel: „Většina autoalarmůa zabezpečovacích systémů vozidel je založených pouze na elektronickém nebo jen na mechanickém principu. My však víme, že je třeba, aby zajištení chránilo několik částí, ideálně na různých místech. Proto jsme vyvinuli náš zabezpečovací systém VAM, který blokuje najednou až 6 věcí.“

Společnost VAM system CZ působí na trhu již více než 20 let. Její reputace je založena na výsledcích – ze 9000 vozidiel, do kterých byl tento jedinečný systém namontovaný, se nepodařilo ukrást ani jedno. Zloději se o to však pokoušeli ve více než 500 případech.

Jak dlouho bude namontování systému trvať?

Nejde o nic časově náročné, auto budete mít zajištěno již do pár hodin. Své vozidlo si můžete dát zabezpečit na pobočkách v Praze a Brně, inštalaci zabezpečovacího systému vám technici však rádi udělají i u vás doma.

Nezáleží ani na tom, zda jste si koupili nové BMW, Audi nebo Volkswagen. Technici ze společnosti VAM system CZ dokáží zajistitkaždý typ vozidla. Jediné obmezení je u vozidiel vyráběných před rokem 2000 a u veteránů kvůli nedostatečnému elektronickému systému.

Více informácí o zabezpečovacím systému VAM najdete na webe:http://www.vamsystem.cz

Zdroj: autoweb.cz

X
1227 logo
Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.