Výhody alu kol oproti plechovým diskům

Že hliníková kola jsou ušlechtilejší než zrezivělé plechy, tak to je zřejmé již na první pohled.

Vždyť alu disky vůz rozzáří a dodají mu tu správnou jiskru a šmrnc. Ale co když to u pěkného kukuče nekončí? Alu kola se odmění svému majiteli celou řadou výhod díky svým neobyčejným vlastnostem.

LEHKÁ JAKO PEŘÍČKO

První z nich je nízká hmotnost. Ne, nebojte, nechceme Vám prodat, že se tolik nezchvátíte při jejich přenášení. V překladu do technického jazyka menší váha kola znamená, že motor má méně hmoty nejen k uvedení do pohybu, ale i k zastavení. Proto ve výsledku dostaneme lepší akceleraci i kratší brzdnou dráhu. Rychlým odpichem to ale nekončí. Připočtěte k němu ještě úsporu paliva vzniklou menší silou potřebnou k pohonu méně těžkého auta a dostanete na stranu elektronů argument silný jako dvojité espreso.

 

DĚRAVÁ JAKO EMENTÁL

Nebo jako česká silnice, chcete-li. Více větších otvorů znamená lepší přístup svěžího vzdoušku k brzdám, které jsou díky tomu lépe chlazeny a jen tak se nezapotí. Alu kola jsou zkrátka jako stvořena pro řidiče, kterým záleží na jízdních vlastnostech jejich silničních ořů.

KRÁSNÁ JAKO Z RŮŽE KVĚT

Vraťme se ale k estetickému významu alu kol. Není radno jej opomíjet, neboť výběrem dobře ladících alu disků prokážete designu svého auta službu srovnatelnou s hodinami práce špičkových designérů v automobilkách. Hliníková kola jsou rovněž znakem prestiže a volbou větších elektronů dáte na odiv sportovní charakter Vašeho vozu i Vás samotných.

SKVĚLÁ JAKO… ALU KOLA

Všemi těmito vlastnostmi elektrony hravě převálcují své plechové kolegy. Je nad slunce jasné, že kdo to se svým autem myslí dobře, nenechá jej trmácet se po světě s ocelovými botkami na hřídelích. Nová alu kola můžete vybrat již nyní z pohodlí svého domova v našem alu konfigurátoru, kde uvidíte vzhled svého vozu po nasazení nových alu kol ještě před tím, než je objednáte. Dodáme Vám je do druhého dne a s dvouletou zárukou k tomu!

Autor: Komerční prezentace, autoweb

 

Zdroj: autoweb.cz

X
1227 logo
Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.