O nás

Společnost UNITED ASSISTANCE, a.s. se již 10 let zaměřuje na poskytování kompletních asistenčních služeb nejen motoristům. Naše služby jsou poskytovány každému občanovi, který se ocitne v nouzi a zavolá na jednotné telefonní číslo 1227 společnosti UNITED ASSISTANCE, a.s. Zajišťujeme silniční technické asistenční služby, právní asistenci a domácí asistenci. Rozsah poskytovaných služeb dává našim klientům nadstandardní komfort. Všechny asistenční služby jsou poskytovány prostřednictvím vlastní sítě smluvních partnerů (území České republiky, Slovenska, Chorvatska, Srbska, Bosny a Hercegoviny a Černé Hory) v ostatních neuvedených státech EU jsou služby poskytovány renomovanými zahraničními partnery. Služby silniční technické asistence jsou poskytovány bez rozdílů druhu a stáří vozidla.

Převážnou část současné klientely tvoří zákazníci autocenter s novými /ojetými motorovými vozidly a vlastníci bytů, bytových domu a dalších nemovitostí, popř. společnosti, které spravují nemovitosti nebo jsou dodavateli energii. Veškeré služby jsou poskytovány NONSTOP 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, 365 dní v roce v návaznosti na druh asistenční produktu prostřednictvím dispečinku. Každý klient obdrží asistenční kartu, která mu zaručuje poskytnutí pomoci při řešení nouzových situací spojených s běžným životem.

V případě potřeby nebo nouzové situace klient kontaktuje dispečink společnosti UNITED ASSISTANCE, a.s., který je schopen komunikovat ve všech světových jazycích, na jednotném telefonním čísle 1227, v zahraničí na tel.: +420 222 262 933, kde je mu poskytnuta včasná a účinná pomoc. Společnost UNITED ASSISTANCE, a.s. poskytuje nejlepší rozsah služeb se širokým uzemním pokrytím a nadstandardně profesionálním přístup ke klientům i partnerům. Dispečeři, kteří pracují pro naši společnost máji právní vzdělání, proto jsou schopni okamžitě reagovat na případné krizové situace našich klientů a podat jim všechny potřebné informace.

Asistenční služby jsou poskytovány prostřednictvím sítě smluvních partnerů. Příjezd pomoci garantujeme do 45 minut od nahlášení v případě silniční asistence a do 120 min. v případě domácí asistence. Klient  se v případě krizové situace  obrací na dispečink, který má jednotné telefonní číslo 1227.

V současné době nabízíme následující produkty:

 

X
1227 logo
Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.